Szkolenia

Marzysz o tym, aby poznać tajemnicę smaku i wyglądu kurczaków w amerykańskim stylu? Zastanawiasz się, jak to jest możliwe, że mięso wygląda tak apetycznie, panierka po rozkrojeniu nie odpada, a jej złociste płatki tworzą efekt pofalowania?

 

Na wszystkie pytania odpowiemy podczas szkoleń. Pokażemy, jak niewiele potrzeba, aby poznać tajemnicę smaku i struktury panierowanych kurczaków i ryb.

 

Oferujemy wsparcie w postaci szkoleń, ponieważ chcemy, aby to właśnie Twój lokal serwował najlepsze kurczaki w mieście. W ramach współpracy zaprezentujemy możliwości wykorzystania produktów – marynaty i panierki Holly Powder. Na miejscu, w Twoim lokalu, pokażemy:

 

  • jak ciąć mięso
  • jak masować mięso, aby wchłonęło wszystkie cechy smakowe marynaty
  • jak przygotować marynatę do kurczaka
  • w jaki sposób panierować i smażyć mięso (rybę)
  • jak przygotować przepyszne kanapki

 

To sprawdzone rozwiązania, dzięki którym stworzysz smaczne i wyborne kanapki z panierowanym kurczakiem, chrupiące ryby i inne dania, na które pozwoli Ci tylko wyobraźnia!

 

Jeśli pragniesz w swoim lokalu dostarczać klientom dań, które już od pierwszego kęsa podbiją ich serca, skontaktuj się z nami.

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ NASZE PRODUKTY?

 

Zamów pakiet startowy Holly Powder:
1 panierka + 4 marynaty (łagodne oraz pikantne) w cenie 146,88zł, a koszt wysyłki poniesiemy my!
Wysyłamy również za pobraniem na nasz koszt.

 

Pakiet startowy pozwoli Ci na zamarynowanie i opanierowanie aż 20 kg świeżego mięsa! Taki zestaw wystarczy, aby spokojnie nauczyć się przygotowania przepysznych chrupiących dań!

Zamów pakiet próbny!