JAK TO ROBIMY,

CZYLI JAK POWSTAJĄ PANIEROWANE DANIA

Tak niewiele potrzebujesz, aby stworzyć tak wyśmienite dania w chrupiącej panierce. To marynata i panierka Holly Powder sprawiają, że wszystko nabiera smaku.

 

Aby serwować wyborne i soczyste dania, wystarczy wykorzystać świeże mięso i nasze produkty: łagodną lub pikantną marynatę oraz panierkę. Mięso marynujemy, a następnie panierujemy i smażymy w gorącym tłuszczu. Dania podajemy na ciepło, dzięki czemu każdy klient natychmiast doceni wyjątkowy smak, przyjemny zapach i wspaniały wygląd potraw.

marynata-panierka-holly-powde2r

holly-powder-min

Krok 1

Chrupiąca panierka – Przygotowanie

 

 

Aby przygotować soczyste i chrupiące mięso potrzebujemy produktów Holly Powder: pikantnej lub łagodnej marynaty oraz panierki do kurczaka.

 

Aromatyczna marynata nadaje głównych walorów smakowych. Jej ostrość i zapach przenika w mięso, czyniąc je smacznym i apetycznym. Natomiast panierka posiada delikatną konsystencję. Po usmażeniu jest złota i chrupiąca, nadaje potrawom wspaniałego wyglądu.

holly-powder-minKrok 2

Marynowanie i panierowanie

 

 

Marynujemy świeże mięso, a następnie obtaczamy je w panierce do kurczaka Holly Powder.

Do panierowania wykorzystujemy:

  • pojemnik na panierkę
  • kratkę, aby przed smażeniem usunąć nadmiar panierki z mięsa
  • pojemnik z zimną wodą
  • kratkę/ sito do wody ( wykorzystywane przy panierowaniu większych ilości mięsa)

sprzet-do-kurczaka

kurczak-po-amerykansku

holly-powder-minKrok 3

Smażenie

 

 

Opanierowane mięso i rybę z łatwością usmażymy w zwykłej frytownicy. Natomiast do przygotowania większych kawałków kurczaka (głownie z kością), warto wykorzystać frytownicę ciśnieniową, w której szybciej przygotujesz chrupiące danie.

 

Smażenie to bardzo ważny proces. To wtedy zobaczysz jak powstają apetyczne, postrzępione płatki chrupiącej panierki.

holly-powder-minKrok 4

Gotowe danie

 

 

Podajemy dania gorące, bezpośrednio po usmażeniu. Dzięki temu wyglądają doskonale, zachowują swój wspaniały smak i zapach. Tak apetycznym kawałkom kurczaka nie sposób się oprzeć!

chrupiacy-kurczak

ZOBACZ GALERIĘ

 

Zapraszamy do galerii, która prezentuje nasze soczyste, panierowane kurczaki, jakie powstają dzięki marynacie i panierce Holly Powder.